Про нас

ZM платформа - інформаційно-торгівельний портал, на якому зібрана інформація щодо галузей спецтехніки, будівельної та комунальної техніки, вантажного транспорту, вантажоперевезень. Торговий майданчик дозволяє швидко та ефективно знаходити постачальників техніки та обладнання, знайти необхідні послуги. Спільнота експертів галузі допоможе вирішити будь-яку проблему, а стрічка новин завжди буде тримати Вас в курсі подій галузі. Аудиторія проекту – це фахівці, постачальники обладнання, замовники та споживачі товарів та інші учасники ринку. Щодня, за допомогою торгового майданчика, учасники проекту одержують запити на необхідні товари, що сприяє збільшенню клієнтської бази.

На ZM платформі Ви маєте можливість знайти ділових партнерів, ознайомитися з останніми новинами галузі, організувати продажі своїх товарів, знайти постачальника або інформацію на теми, розмістити ефективну рекламу - ось далеко неповний перелік причин, з яких клієнти галузі щодня відвідують цей ресурс.

Реєстрація

Реєстрація на порталі дозволить Вам стати його повноправним учасником та долучитися до найбільшої галузевої спільноти, стати її невід'ємною частиною. Зареєстрований учасник має можливість:

- зареєструвати компанію, представивши її широкому колу потенційних клієнтів;

- коментувати будь-який матеріал порталу та обговорити його з іншими учасниками;

- стати активним учасником форуму;

- обмінюватися особистими повідомленнями з іншими учасниками проекту; - завести нові контакти у галузевому середовищі, знайти нових клієнтів та партнерів;

- розміщувати товари від імені своєї компанії;

- отримувати повідомлення та запити в компанію від користувачів проекту;

- отримати інструменти, які значно полегшать роботу з порталом;

і багато іншого...

 

РЕЄСТРАЦІЯ ТА САМОСТІЙНЕ РОЗМІЩЕННЯ ТОВАРІВ - !!! БЕЗКОШТОВНО!!!

ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРАЙС ЛИСТІВ НАШИМИ ФАХІВЦЯМИ, СТВОРЕННЯ РОЗМІЩЕННЯ БАННЕРІВ - ЗА ДОГОВІРНОСТЬЮ

 

РЕЄСТРАЦІЯ